Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Užijte si léto s fotografickou soutěží Vyfo projekt!

08.07.2015

Pátým rokem pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj úspěšnou letní fotografickou soutěž Vyfo projekt. Zapojte se a vyhrajte některou z hlavních cen jako je mobilní telefon LG G3 nebo vysokopaměový externí disk. Každý týden až do konce srpna bude navíc probíhat slosování o zajímavé ceny.

Úkol soutěžících je jednoduchý – vyfotit projekt, který byl realizován díky podpoře evropských fondů, a fotky nahrát na web soutěže www.vyfotprojekt.cz. Čím více vyfocených projektů, tím větší šance na úspěch.

„Naše soutěž „Vyfo projekt“ je velmi oblíbená a to nás samozřejmě těší. Podle ohlasů jsou lidé často překvapení, co všechno evropské fondy pomohly financovat a zajistily tak lidem práci nebo lepší služby v jejich regionu. V této soutěži jde především o to, aby si občané uvědomili, kde všude již dotace pomohly,“ uvedla  k soutěži náměstkyně ministryně Olga Letáčková.

Soutěžit můžete hned ve třech kategoriích – „Nejaktivnější fotograf/ka“, „Foto před a po“ a „Nejtalentovanější fotograf/ka“. Vítěz poslední jmenované kategorie si odnese tu nejhodnotnější cenu – mobilní telefon LG G3. Vítěze kategorií „Foto před a po“ a „Nejtalentovanější fotograf/ka“ vybere odborná porota. Celkové výsledky budou vyhlášeny v září tohoto roku.

Díky podpoře z Evropské unie vzniklo na území České republiky od roku 2004 přes 70 000 projektů, je tedy rozhodně co fotit. Na realizované projekty můžete narazit prakticky na každém kroku. Pro inspiraci můžete využít vyhledávání v Mapě projektů.

Pravidla a podrobné informace o soutěži naleznete na webových stránkách www.vyfotprojekt.cz. Další informace můžete získat na Facebooku, v Eurocentrech, na bezplatné telefonní lince Eurofon 800 200 200 nebo na on-line chatu na webu www.dotaceEU.cz.

 

 

VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty