Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Soutěž pro studenty - vyhraj pobyt v Bruselu!

29.01.2015

Poslanec Evropského parlamentu TomᚠZdechovský a kancelář Stálého zastoupení Královehradeckého a Jihočeského kraje v Bruselu vyhlašují soutěž..

Soutěže o plně hrazený studijní pobyt do Evropského parlamentu v Bruselu na tři dny se mohou zúčastnit studenti učiliš, středních škol, vyšších gymnázií a vysokých škol z Jihočeského a Královéhradeckého kraje. Jihočeští studenti budou psát slohové práce na vybraná témata. Královéhradečtí studenti budou pořizovat fotografie z Královéhradeckého kraje s tématikou Evropské unie. Odborná porota vybere nejlepší fotografie, které mezi sebou budou soutěžit na facebookových stránkách. Tři nejlepší slohové práce budou vyhodnoceny odbornou porotou.

 

Pravidla soutěže

Pro studenty z Královéhradeckého kraje:

Zašlete Vámi vyfocenou fotografii z Královéhradeckého kraje s tématikou Evropské unie a vyhrajte třídenní studijní pobyt v Bruselu. K fotografii uveďte místo pořízení fotografie a popisek fotografie.

 

Co si pod tématikou Evropské unie představit?

Stavby podpořené dotacemi z Evropské unie jako jsou dětská hřiště, zrekonstruované památky, restrukturalizovaná náměstí, cyklostezky, koncerty, výstavy apod., případně tématika evokující EU. Způsob pořízení fotografie a její úprava je ponechána na fantazii soutěžících.

 

Následně budou odbornou porotou vybrány nejlepší fotografie, které budou zveřejněny na naší facebookové stránce Kraje v EU a na facebookové stránce TomᚠZdechovský v Evropském parlamentu, kde bude dle počtu „like“ u fotografií určeno výsledné pořadí. Tři účastníci s největším počtem „like“ vyhrávají tento třídenní studijní pobyt pro jednu osobu. Fotky budou zveřejněny na facebookových stránkách od pondělí 13. 4. 2015 do 4. 5. 2015 do 12:00. Poté vyhlásíme vítěze, které budeme posléze kontaktovat.

 

Své fotografie zašlete nejpozději do 30. 3. 2015 na email rprihoda@kr-kralovehradecky.cz. Nezapomeňte do emailu uvést Vaše jméno a příjmení, adresu, datum narození a jméno Vaší školy. Na výhru není právní nárok a vyhlašovatel si vyhrazuje právo změnit podmínky soutěže, případně i soutěž bez udání důvodu zrušit. Přihlášením do soutěže vyjadřují soutěžící souhlas s volným užitím jejich fotografií a slohových prací. Každý soutěžící může zaslat pouze jednu fotografii.

Více informací k soutěži naleznete zde.

 

Zdroj: Stálá kancelář Jihočeského a Královéhradeckého kraje v Bruselu, http://www.krajeveu.cz/

 

VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty