Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Prague European Summit

Prague European Summit, 12.07.2021

Kalendář akcí

Název akce Noc s Andersenem 2020 - ZRUŠENO
Datum 27.03.2020 16:00 - 19:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Plzeňský kraj / Plzeň / Evropský dům, náměstí Republiky 12
Popis akceDěti, přijďte zábavně strávit poslední březnovou páteční noc do zahraničních knihoven na náměstí Republiky! Čekají na Vás soutěže, hry a zábavná čtení v angličtině, němčině a italštině. S Eurocentrem Plzeň se můžete opět těšit na pohádkové cestování Evropou.

Již po desáté připravila Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje s Eurocentrem a ve spolupráci s divadlem Klub Commedia Noc s Andersenem pro děti 5-15 let. Program je zaměřen na podporu výuky cizích jazyků. Děti mají možnost si hravou formou vyzkoušet aktivity v angličtině, němčině a italštině. 

 

Anglická knihovna: pohádkové cestování Evropou s Eurocentrem Plzeň - pohádky si budeme číst a pouštět v angličtině a pak si o nich česko-anglicky povídat, stejně jako o zajímavostech zemí jejich původu.

 

Německá knihovna: jednoduché aktivity s rodilou mluvčí.

 

Románská knihovna: Česko-italské divadelní představení Aglio, olio, Rodario (podle knihy Tante storie per giocare od Gianni Rodari), účinkuje Maddalena Rossi, režie Jáchym Kučera.

 

Pro rodiče bude k dispozici prodejní výstava anglických knih vydavatelství Usborne. Můžete si zde prohlédnout krásně zpracované poutavé a zábavné knihy, které naučí Vaše děti interaktivní i zábavnou formou angličtinu. Nejmenší si tu také mohou zkusit vybarvit magické omalovánky a nebo malovat prstem.

 

Dne:                     27.3.2020

Místo:                  Evropský dům, nám. Republiky 12, Plzeň

Pro:                      přihlášené děti ve věku 5-15 let

Čas:                      16:00 – 19:00

Přihlašovací formulář: https://bit.ly/2StipGA

 

 

 

VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty