Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Prague European Summit

Prague European Summit, 12.07.2021

Kalendář akcí

Název akce Přijďte zažít den stavitelských řemesel v Plasích
Datum 08.09.2018 10:00 - 17:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Plzeňský kraj / Pivovarská 5-6, Plasy
Popis akce Ministerstvo pro místní rozvoj spolu s Národním technickým muzeem Vás zvou na Den otevřených dveří v Centru stavitelského dědictví v Plasích dne 8. září 2018 od 10:00 do 17:00 hod. Bezplatné prohlídky, zajímavý program, zábava a poznání pro všechny.

Ministerstvo pro místní rozvoj spolu s Národním technickým muzeem Vás zvou 8. září na Den otevřených dveří v Centru stavitelského dědictví v Plasích na severním Plzeňsku. Během akce bude návštěvníkům představeno, jak evropské fondy pomohly ze zdevastovaných prostor části bývalého kláštera v Plasích vytvořit zajímavé a komplexní muzeum stavitelství.

Díky finančním prostředkům z EU zde vznikl vzdělávací a volnočasový areál, který propojuje tematicky zaměřené muzejní expozice s historickými dílnami tradičních řemesel a navíc podporuje cestovních ruch v Plzeňském kraji. Národní technické muzeum pro tento den bezplatně zpřístupní stálou expozici Centra stavitelského dědictví a Dvůr stavebních řemesel formou speciálních komentovaných prohlídek. Budete si moci také prohlédnout přilehlý klášter a zpřístupněné interiéry budovy prelatury (zámku) spolu s výstavou Metter(m)nich. Návštěvníci se mohou těšit na zajímavý doprovodný program a řadu zábavných aktivit nejen pro děti.

Den otevřených dveří v muzeu stavitelství se bude konat 8. září v Plasích od 10:00 hodin. Přijďte si vyzkoušet stavitelská řemesla v praxi a užít si den plný zábavy a poznání. Během akce budou probíhat komentované prohlídky, na které je nutné se kvůli omezené kapacitě předem registrovat na adrese www.dotaceeu.cz/dod.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

FB událost

VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty